Žiniasklaida apie mus

Stilius

2016-06-01
Stilius jau antrą kartą rodo apie žolininkę Zitą Mikoliūnienę - kviečiame žiūrėti.

Žolelių arbata atgaivins kaitrią vasaros dieną

2014-07-25
Jau nuo seno žinoma, kad arbata ne tik sušildo vėsų vakarą, bet ir puikiai atgaivina karštą vasaros dieną. Ji taip pat naudojama, kaip vaistas nuo įvairių ligų, ar profilaktinė priemonė: peršalus, sluoguojant, esant virškinimo sutrikimams ir lėtai medžiagų apykaitai.

Kodėl žolininkė artimiesiems neleidžia gerti atvežtinių arbatų

2014-01-07
Spaudžiant šaltukui norisi susisupti į šiltą antklodę ir rankose laikant karštą puodelį gurkšnoti garuojantį gėrimą. Jis nuspalvins prasidėjusios šaltos žiemos rytus, praskaidrins popietes ir sušildys ilgus vakarus. Kaip paruošti sveikatą stiprinančią arbatą ir kuo pakeisti kofeino turinčią kavą, pataria žolininkė Zita Mikoliūnienė.

Zitos natiurmortai

2013-07-15
Tuomet, kai bendraamžius vis dažniau ėmė lankyti mintys apie užtarnautą poilsį, Zita Mikoliūnienė sušaukė šeimos tarybą ir paskelbė nusprendusi įgyvendinti vaikystės svajonę. Kur nuklydo išėjusi su pintinėle į savo pievas, skaitykite žurnalo "Moteris" straipsnyje.

Žurnalistė Ana Treščina.

Žinių radijas - Verslo ritmu

2012-11-27
Pokalbis su Zita Mikoliūniene.

Laimingų vaikų kongresas.
VIDEO siužetas - "Kaip užauginti sveiką ir laimingą vaiką"!

2012-11-26
Žolelių arbatų įtaka sveikatai - kalbamės su žolininke. Improvizuotoje studijoje svečiuosis tėvelius pakerėjusi žolininkė Zita Mikoliūnienė, kuri pasakos apie žolelių arbatų įtaką mūsų, ir ypač mūsų mažųjų sveikatai. Kaip išsisukti šaltuoju metų sezonu be cheminių vaistų - toks klausimas kankina ne vieną mamytę, tad štai turėsite puikią galimybę to paklausti pačios Zitos, kuri ištisus metus dirba su žolelėmis - pati jas renka, džiovina ir sudaro žolelių mišinius.

Siužetas prasideda nuo 55 minutės.

Alfa.lt

2012-11-24
Žolininkė Mikoliūnienė prieš romantišką naktį siūlo paragauti "meilės arbatos".

Lietuvos rytas

2012-11-08
Vaistažolių verslas: gyvas be paskolų, bet reguliuojamas prekybos centrų.

Stilius. Namai.

2012-10-22
Žolininkė Zita Mikoliūnienė visą gyvenimą domėjosi augalais, bet dirbo kitus darbus. Pagaliau supratusi, kad laikas bėga, o žinios lieka...

Mamyčių klubas

2012-10-13
Žolelių arbatų paslaptys.

Kelionės ir pramogos

2012-08-10
Vilnietė Zita Mikoliūnienė prieš ketverius metus iškeitė gerai apmokamą darbą į savo svajonę - žolelių rinkimą ir arbatų kūrimą paveldėtame ūkyje Molėtų rajone.
Jūsų krepšelis tuščias.
Artimiausiu metu prekiausime:
Visada galite įsigyti mūsų produktų čia.
Užsakykite juos internetinėje parduotuvėje šiame tinklapyje.
Svarbu
Apie mus
Informacija apie žolelių poveikį
Pagal ES reglamentą, informacijoje apie maisto produktus neturi būti jiems priskiriamos žmogaus ligų profilaktinės ar gydomosios savybės, todėl šiame tinklalapyje tokios sąvybės negali būti pateikiamos. Informacijos apie šiame tinklalapyje pateikiamų produktų tradicines, liaudyje pripažįstamas gydomasias ar profilaktines sąvybes savarankiškai galite rasti kituose šaltiniuose.