Susipažinkime!

Gimiau ir užaugau Vilniuje. Čia ne tik baigiau ekonomikos mokslus universitete, bet ir sukūriau šeimą, užauginau vaikus. Dirbdama nuobodų darbą svajojau apie širdžiai mielą veiklą, norėjosi kažką kurti.

Visuomet mylėjau gamtą ir žmones. Domėjausi vaistažolėmis, skaičiau knygas, nagrinėjau augalų katalogus, susirašinėjau su įvairių žurnalų apie gamtą redakcijomis. Dar vaikystėje gyvendama Vilniuje, Antakalnio mikrorajone, augalų prisirinkdavau Neries upės pakrantėse. Tuo metu tai buvo didelis kaimas Vilniaus mieste. Čia buvo daug pievų ir medžių, bet labai mažai automobilių. Vėliau, kai tėvai įsigijo kolektyvinį sodą, ten auginome ne tik daržoves, bet ir vaistažoles.

Jau tuomet, kai prieš 10 metų mūsų šeima nusipirko sodybą Molėtų rajone, aš supratau, kad ankščiau ar vėliau visą save paskirsiu lietuviškų žolelių rinkimui, paruošimui ir arbatų gaminimui. Kodėl žmonės Lietuvoje neturėtų gerti lietuviškų žolelių arbatų? Juk jos mums tokios artimos, kvapnios ir skanios. Tad nedvejodama nusprendžiau kurti nesmulkintų žolelių arbatas. Tokiu būdu puikiai galima įvertinti kokybę, pačiam pasirinkti, ką dėti į puodelį, ir mėgautis natūraliu žolelių vaizdu. Taip po truputį mano mintyse gimė ir brendo ši idėja.

Sulaukusi savo šeimos pritarimo bei pagalbos, nusprendžiau išeiti iš darbo ir visą dėmesį skirti naujai veiklai. Apsigyvenau sodyboje ir pasinėriau į žoleles. Nuo ankstyvo pavasario iki rudens darbuojuosi savo pasodintų vaistažolių lysvėse, einu į pievas, renku žoleles miške. Vėliau jas džiovinu, atrenku, pakuoju į dėžutes. Jau pripratau prie pasikeitusio gyvenimo ritmo, kurį man diktuoja gamta. Esu labai dėkinga savo šeimai už palaikymą ir pagalbą. Na, o kiekvienas malonus pagyrimas mane skatina eiti pirmyn, ir aš labai džiaugiuosi, kai mano arbatos rinkinukas pasiekia jūsų namus, garuoja puodelyje, skleidžia pievų ir miškų aromatą.

Būkit sveiki! Zita Mikoliūnienė
Z.Mikoliūnienė
Susipažinkime
Aš renku vingiorykštės žiedus
Kviečiu paragauti!
Jūsų krepšelis tuščias.
Artimiausiu metu prekiausime:
Visada galite įsigyti mūsų produktų čia.
Užsakykite juos internetinėje parduotuvėje šiame tinklapyje.
Svarbu
Apie mus
Informacija apie žolelių poveikį
Pagal ES reglamentą, informacijoje apie maisto produktus neturi būti jiems priskiriamos žmogaus ligų profilaktinės ar gydomosios savybės, todėl šiame tinklalapyje tokios sąvybės negali būti pateikiamos. Informacijos apie šiame tinklalapyje pateikiamų produktų tradicines, liaudyje pripažįstamas gydomasias ar profilaktines sąvybes savarankiškai galite rasti kituose šaltiniuose.