Dažnai užduodami klausimai

1. Jūsų arbatos yra nesmulkintų žolelių. Kuo jos skiriasi nuo smulkintų žolelių arbatų?

Nesmulkintų žolelių arbatų svarbiausios ypatybės yra tai, kad kiekvienas akivaizdžiai mato iš kokių žolelių sudarytas arbatos mišinys, žolelių kokybę ir gali, jei yra toks noras, pats komponuoti arbatos sudėtį dėdamas daugiau ar mažiau vienokių ar kitokių žolelių. Nesmulkintas žoleles užplikius stikliniame arbatinuke išssiskliedžia žolelių lapeliai bei žiedai ir šalia kvapo ir skonio galima mėgautis žolelių vaizdu, o geriant arbatą nebūna smulkių arbatos dalelių. Kadangi nesmulkintos žolelės lėčiau atiduoda savo aromatą ir veikliasias medžiagas nei smulkintos, jas reiketų kažkiek ilgiau plikyti, o vėliau galima užplikyti dar vieną kartą. Viskuo kitu nesmulkintų žolelių arbatos niekuo nesiskiria nuo smulkintų žolelių arbatų.

2. Ar galima Jūsų arbatomis gydyti įvairias ligas?

Mūsų arbatos pirmiausiai yra skirtos kasdieniam vartojimui ir nėra skirtos ligų gydymui tiesiogine prasme. Sudarydami arbatų mišinius pirmiausiai siekiame, kad arbata būtų skani. O kadangi kiekviena žolelė turi skirtingą poveikį žmogaus organizmui, savo arbatų sudėtis komponuojame taip, kad atskiros žolelės savo poveikiu papildytų viena kitą. Tokiu būdu pasiekiamas profilaktinis ir švelnus gydomasis efektas, pvz., raminantis, tonizuojantis, imuninę sistemą stiprinantis, kraujavimą stabdantis ir pan. Tačiau, akivaizdžiai susirgus visada būtina kreiptis į gydytoją, kuris atsižvelgiant į ligą paskirs atitinkamą gydymą.

3. Kuo skiriasi pavienių ir žolelių mišinių arbatų naudojimas?

Pavienių žolių arbatose yra visada labiau išreikštas tos žolės poveikis. Todėl tiek skonio, tiek profilaktinio poveikio efektas yra didesnis. Tačiau, ne visų žolelių skonis yra malonus, todėl siūloma jas maišyti su amlonaus skonio žolelėmis, kurios pagerina visos arbatos skonį.

4. Kaip dažnai galima naudoti vienos rūšies arbatą?

Siekiant gydomojo efekto apie vienos ar kitos arbatos vartojimo trukmę ir dažnumą būtina pasitarti su gydytoju. Mūsų arbatas galima vartoti be ypatingų apribojimų, tačiau vis viena nederėtų vienos rūšies arbatos vartoti kelis kartus per dieną ilgiau, nei tris-keturias savaites.

5. Ar šalutinis žolelių poveikis gali pakenkti?

Vartojant arbatas saikingai joks žolelių šalutinis poveikis pakenkti negali. Tačiau, renkantis žolelių mišinį, kurį norima vartoti keletą savaičių, reikėtų atkreipti dėmesį į Jūsų organizmo savybes. Pvz., vienos žolelės labiau kelia kraujo spaudimą arba skrandžio rūgštingumą, nėsčiosioms nerekomenduojama gerti dilgėlių, aviečių lapų, čiobrelių, jonažolės, raudonėlio arbatų ir pan.
Raminančių žolelių arbatos nereikėtų gerti ryte, kaip ir tonizuojamčių – vakare ir pan.
Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į organizmo jautrumą atskiroms žolelėms.
Jūsų krepšelis tuščias.
Artimiausiu metu prekiausime:
Visada galite įsigyti mūsų produktų čia.
Užsakykite juos internetinėje parduotuvėje šiame tinklapyje.
Svarbu
Apie mus
Informacija apie žolelių poveikį
Pagal ES reglamentą, informacijoje apie maisto produktus neturi būti jiems priskiriamos žmogaus ligų profilaktinės ar gydomosios savybės, todėl šiame tinklalapyje tokios sąvybės negali būti pateikiamos. Informacijos apie šiame tinklalapyje pateikiamų produktų tradicines, liaudyje pripažįstamas gydomasias ar profilaktines sąvybes savarankiškai galite rasti kituose šaltiniuose.